středoevropský malíř 18. stol. - Hudební zátiší

Olej na plátně, 97x130 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Nažehleno na druhotné plátno.

středoevropský malíř 18. stol.
4382. Hudební zátiší
Dražba ukončena:31.03.2016 18:57:00
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:70 000 Kč