středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol. - Ve slévárně

Olej na kartonu, 50x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol.
67385. Ve slévárně
Dražba ukončena:28.10.2021 22:27:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč