středoevropský malíř 1. třetiny 19. století - Na cestě z lovu

Olej na plátně, 57x75 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Restaurováno.

středoevropský malíř 1. třetiny 19. století
60081. Na cestě z lovu
Dražba ukončena:27.05.2021 21:22:09
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč