středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Něžný akt

Olej na papíře fixovánem na kartonu, 13x10 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

doporučujeme
středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
89328. Něžný akt
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 100 Kč