středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Něžný akt

Olej na papíře fixovánem na kartonu, 13x10 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
89328. Něžný akt
Dražba ukončena:29.01.2023 20:18:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč