Střední Evropa počátek 20. století - Tři králové

Podmalba na skle, 21x14 cm. Nesignováno Rám, sklo.

Střední Evropa počátek 20. století
84827. Tři králové
Dražba ukončena:09.10.2022 20:13:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč