střední Evropa (Sudety?) 19. stol. - Křížová cesta: Zast. IV - Kristus Pán potkává P. Marii

Olej na dřevě 46x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

střední Evropa (Sudety?) 19. stol.
84843. Křížová cesta: Zast. IV - Kristus Pán potkává P. Marii
Dražba ukončena:09.10.2022 20:25:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč