Střední Evropa první polovina 20. století

59097. Šachový stůl

popis: Dřevo, výška 74 cm,rozměr vrchní desky 59x78 cm. Šachové figurky pravděpodobně nepůvodní, pod stolem zamykací schránka na figurky.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 000 Kč