Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

303804. Svícen

popis: Mosaz, výška 26 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.02.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.02.2020 8:22:03 2322