Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Secesní 6 ramenný figurální svícen

Bronz, výška 44 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
128264. Secesní 6 ramenný figurální svícen
Dražba ukončena:10.11.2024 20:44:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč