Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Miniatura-U statku

Olej na kartonu, 7x7 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
59150. Miniatura-U statku
Dražba ukončena:19.05.2021 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč