Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Konvolut 5 skleněných předmětů

Sklo, od 8 cm do 22 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
120285. Konvolut 5 skleněných předmětů
Dražba ukončena:07.08.2024 23:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.07.2024 10:06:38 831