Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Anděl strážný

Olej na plátně, 64x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

Restaurováno.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
112645. Anděl strážný
Dražba ukončena:10.03.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (04.03.2024 22:29:06) 177
500 Kč 29.02.2024 13:40:02 1548