střední Evropa pol. 19. stol. - Sklizeň

Biskvit, 36 cm. značeno S.

střední Evropa pol. 19. stol.
70283. Sklizeň
Dražba ukončena:17.12.2021 0:19:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč