MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Biskvit, 36 cm. značeno S.
> zpět na aukční výsledky
střední Evropa pol. 19. stol.
70283. Sklizeň
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 200 Kč
limit (17.12.2021 0:14:52)
9337
2 100 Kč
766
2 000 Kč
limit (17.12.2021 0:10:27)
9337
2 000 Kč
766
1 900 Kč
limit (17.12.2021 0:08:28)
9337
1 800 Kč
766
1 700 Kč
9337
1 600 Kč
766
1 500 Kč
9337
1 400 Kč
limit (16.12.2021 23:49:16)
766
1 300 Kč
9337
1 200 Kč
limit (16.12.2021 23:43:52)
766
1 100 Kč
9337
1 000 Kč
limit (16.12.2021 23:39:41)
766
900 Kč
9337
800 Kč
limit (16.12.2021 22:32:13)
766
700 Kč
724
600 Kč
7854
500 Kč
3091