Střední Evropa počátek 20. století - Nástěnné svítidlo

Nejdelší strana: 36 cm

Bronz a mosaz, celková výška: 36 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa počátek 20. století
119473. Nástěnné svítidlo
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč