Střední Evropa počátek 20. století - Krucifix závěsný

Dřevořezba, polychromie, celková výška 136 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa počátek 20. století
126493. Krucifix závěsný
Zbývá:9 dnů, 18 hodin
Konec dražby:20.10.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč