Střední Evropa počátek 20. století - 10-ti ramenný figurální lustr

Nejdelší strana: 97 cm

Bronz, výška: 97 cm, průměr: 65 cm. Původní kryty na svítidla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
Střední Evropa počátek 20. století
118692. 10-ti ramenný figurální lustr
Dražba ukončena:30.06.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč