Kombinovaná technika, 70x39 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.
Nejdelší strana: 89 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci