střední Evropa počátek 19. století. - Putti

Dřevořezba, polychromováno, výška 41 cm.

Pozn.: Poškozeno.

střední Evropa počátek 19. století.
126466. Putti
Zbývá:9 dnů, 18 hodin
Konec dražby:20.10.2024 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 400 Kč