střední Evropa počátek 19. století. - Putti

Dřevořezba, polychromováno, výška 41 cm.

Pozn.: Poškozeno.

střední Evropa počátek 19. století.
126466. Putti
Dražba ukončena:20.10.2024 20:05:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč