střední Evropa počátek 19. století. - Pacifikál

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Součástí výdajová boleta puncovního úřadu.

Stříbro 812/1000. Hrubá hmotnost 756,05 g, čistá hmotnost 748,05 g. Výška  37 cm. Značeno platnou puncovní značkou 13 lotů, punc datován na podstavci 1798.

střední Evropa počátek 19. století.
117196. Pacifikál
Dražba ukončena:26.06.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč