střední Evropa počátek 19. století. - Pacifikál

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Součástí výdajová boleta puncovního úřadu.

Stříbro 812/1000. Hrubá hmotnost 756,05 g, čistá hmotnost 748,05 g. Výška  37 cm. Značeno platnou puncovní značkou 13 lotů, punc datován na podstavci 1798.

střední Evropa počátek 19. století.
117196. Pacifikál
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:05:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 000 Kč