Střední Evropa po r. 1900 - Dekorativní lustr

Mosaz a sklo, zdobné zlacení, precizní sklářská práce, celková výška 82 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa po r. 1900
59188. Dekorativní lustr
Dražba ukončena:19.05.2021 21:57:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč