střední Evropa konec 19. století - U jezera v Alpách

Olej na plátně, 63x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 74 cm

střední Evropa konec 19. století
117699. U jezera v Alpách
Dražba ukončena:16.06.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 16.06.2024 20:14:38 2695
1 000 Kč 15.06.2024 18:45:58 15079