Střední Evropa kolem r. 1900

23137. Váza

popis: Keramika, výška 28 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 22:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 17.10.2018 18:20:53 2569
500 Kč 21.09.2018 18:29:03 831