Střední Evropa kolem 1900 - Džbán s motivy ptáčků a květů

Keramika, výška 28 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa kolem 1900
59237. Džbán s motivy ptáčků a květů
Dražba ukončena:19.05.2021 22:23:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč