MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška 28 cm. Neznačeno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa kolem 1900
59237. Džbán s motivy ptáčků a květů
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 000 Kč
2812
900 Kč
8781
800 Kč
2812
700 Kč
8781
600 Kč
4656
500 Kč
2812