střední Evropa 20. stol. - V krčmě

Nejdelší strana: 25 cm

Litina, 14,5x19 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

střední Evropa 20. stol.
116764. V krčmě
Dražba ukončena:02.06.2024 21:51:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč