Střední Evropa, 2. pol. 19. stol. - Učenec

Olej na plechu, 20x17 cm. Nesignováno. Rámováno.

Střední Evropa, 2. pol. 19. stol.
71533. Učenec
Zbývá:9 dnů, 8 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:34:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 000 Kč