Střední Evropa 2. pol. 19. stol. - Nástěnné hodiny

Celková výška cca 86 cm. Čtvrťové bití.

Pozn.: Bez záruky chodu. Mírně poškozeno.

Střední Evropa 2. pol. 19. stol.
114933. Nástěnné hodiny
Dražba ukončena:28.04.2024 20:34:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč