Střední Evropa 2. pol. 19. stol. - Nástěnné hodiny - čtvrťové bití

Nejdelší strana: 140 cm

Celková délka: 140 cm. Vyřezávaná skříň, smaltovaný ciferník, neznačeno.

Pozn.: Drobně poškozeno.

Střední Evropa 2. pol. 19. stol.
84533. Nástěnné hodiny - čtvrťové bití
Dražba ukončena:13.10.2022 22:41:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč