Střední Evropa 2. pol. 19. stol. - Hůlka se skrytou zbraní

Celková délka 85 cm. Fleretová čepel značena Solingen. Rukojeť z rohoviny.

Pozn.. Mírně poškozeno.

Střední Evropa 2. pol. 19. stol.
96436. Hůlka se skrytou zbraní
Dražba ukončena:28.06.2023 21:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč