Jan Zrzavý - Zátiší s konvalinkami

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Ocelorytina, 5x6 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Jan Zrzavý 1913. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
42305. Zátiší s konvalinkami
Dražba ukončena:25.03.2020 21:53:17
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 500 Kč limit (25.03.2020 21:48:16) 3842
4 500 Kč 25.03.2020 21:48:17 826
4 400 Kč limit (25.03.2020 21:46:13) 3842
4 300 Kč 25.03.2020 21:44:48 826
4 200 Kč limit (25.03.2020 21:44:31) 3842
4 100 Kč 25.03.2020 21:44:32 826
4 000 Kč limit (25.03.2020 21:40:26) 3842
3 900 Kč 25.03.2020 21:40:27 826
3 800 Kč limit (25.03.2020 21:40:18) 3842
3 700 Kč 25.03.2020 21:40:19 826
3 600 Kč limit (25.03.2020 21:39:14) 3842
3 500 Kč limit (25.03.2020 21:39:13) 5386
3 300 Kč limit (25.03.2020 21:37:26) 3842
3 200 Kč 25.03.2020 21:37:27 5386
3 100 Kč limit (25.03.2020 21:33:43) 3842
3 000 Kč 25.03.2020 21:29:05 5386
2 900 Kč 25.03.2020 21:05:45 2314
2 800 Kč limit (25.03.2020 21:05:34) 826
2 700 Kč 25.03.2020 21:05:35 2314
2 600 Kč limit (25.03.2020 21:05:28) 826
2 500 Kč 25.03.2020 21:05:29 2314
2 400 Kč limit (25.03.2020 17:09:15) 826
2 300 Kč limit (25.03.2020 17:09:14) 6192
2 100 Kč limit (25.03.2020 17:09:01) 6192
2 000 Kč limit (25.03.2020 17:09:00) 826
1 700 Kč limit (25.03.2020 16:46:39) 6192
1 600 Kč 24.03.2020 21:14:21 6323
1 500 Kč 23.03.2020 22:36:53 826
1 400 Kč 20.03.2020 17:53:44 2888
1 300 Kč limit (20.03.2020 17:53:39) 6192
1 200 Kč 20.03.2020 17:53:40 2888
1 100 Kč limit (20.03.2020 17:53:35) 6192
1 000 Kč 20.03.2020 17:53:36 2888
900 Kč limit (20.03.2020 17:53:31) 6192
800 Kč 20.03.2020 17:53:32 2888
700 Kč limit (16.03.2020 18:14:43) 6192
600 Kč 12.03.2020 20:21:47 2880