Střední Evropa 19. stol. - Soubor 4 hlaviček andílků

Dřevořezby, polychromováno, 2x 11 cm, 1x 17 cm, 1x 20x52 cm.

Pozn.: Poškozeny.

Střední Evropa 19. stol.
126505. Soubor 4 hlaviček andílků
Dražba ukončena:20.10.2024 20:22:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč