Střední Evropa 19. stol. - Psací komoda

Nejdelší strana: 100 cm

Dřevo, výška 100 cm, šířka 100 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
128697. Psací komoda
Zbývá:5 dnů, 18 hodin
Konec dražby:27.11.2024 20:40:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč