Střední Evropa 19. stol. - Modlící se biskup

Olej na plátně, 68x56 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Střední Evropa 19. stol.
64104. Modlící se biskup
Dražba ukončena:08.09.2021 20:43:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč