střední Evropa počátek 19. století. - Dvojminiatura v rámu

Výřez 2x 5,5x4,5 cm. Rozměr zdobeného rámečku s lipovou nástavbou 20x21 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.

střední Evropa počátek 19. století.
86929. Dvojminiatura v rámu
Zbývá:2 dnů, 5 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč