střední Evropa počátek 19. století. - Dvojminiatura v rámu

Výřez 2x 5,5x4,5 cm. Rozměr zdobeného rámečku s lipovou nástavbou 20x21 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.

střední Evropa počátek 19. století.
86929. Dvojminiatura v rámu
Dražba ukončena:07.12.2022 20:21:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč