Střední Evropa 19. stol. - Bolestný Kristus

Olej na plátně, 50x39 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 63 cm

Střední Evropa 19. stol.
114945. Bolestný Kristus
Dražba ukončena:28.04.2024 20:36:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč