střední Evropa 1890 - 1910 - Chlapec s květinami

Nejdelší strana: 20 cm

Porcelán, výška 20 cm. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

střední Evropa 1890 - 1910
129060. Chlapec s květinami
Dražba ukončena:17.11.2024 20:06:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč