Střední Evropa 18. stol. - Anděl letící

Dřevo, zlacení, výška 63 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo top
Střední Evropa 18. stol.
90296. Anděl letící
Dražba ukončena:01.03.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč