Střední Evropa 1. třetina 20. stol. - Servírovací tác se skleněnými vložkami

Mosaz, sklo, délka tácu 40 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. třetina 20. stol.
70465. Servírovací tác se skleněnými vložkami
Dražba ukončena:19.12.2021 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.12.2021 23:56:38 7797
500 Kč 09.12.2021 22:44:42 1051