MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Bronz, celková výška 17 cm, nesignováno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa 1. třetina 20. stol.
13619. Objetí
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
1610
1 800 Kč
limit (25.10.2017 19:41:59)
2665
1 700 Kč
1610
1 600 Kč
limit (25.10.2017 19:41:56)
2665
1 500 Kč
1610
1 400 Kč
limit (25.10.2017 19:41:51)
2665
1 300 Kč
1610
1 200 Kč
limit (25.10.2017 19:40:52)
2665
1 100 Kč
1610
1 000 Kč
limit (25.10.2017 17:57:02)
2665
900 Kč
831
800 Kč
703