Střední Evropa 1. třetina 20. stol. - Objetí

Bronz, celková výška 17 cm, nesignováno.

Střední Evropa 1. třetina 20. stol.
13619. Objetí
Dražba ukončena:25.10.2017 21:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč