Střední Evropa 1. třetina 20. stol.

59138. Květinový stojan

popis: Patinovaná litina, výška 73 cm. Značeno DRGM 107944.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč