Střední Evropa 1. třetina 20. stol. - Foxteriér

Keramika, výška: 19 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. třetina 20. stol.
27865. Foxteriér
Dražba ukončena:13.02.2019 21:13:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč