střední evropa 1. polovina 18. století - Psací sekretář

Výška 163 cm, šířka 110 cm, hloubka 70 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

střední evropa 1. polovina 18. století
128545. Psací sekretář
Zbývá:5 dnů, 18 hodin
Konec dražby:27.11.2024 20:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč