Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Váza s malovanými ptačími motivy

Keramika, výška 26 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
305540. Váza s malovanými ptačími motivy
Dražba ukončena:13.07.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč