Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Stolní hodiny ,, Ročky,,

Výška včetně skleněného poklopu 42 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
112103. Stolní hodiny ,, Ročky,,
Dražba ukončena:25.02.2024 20:21:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč