Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Orel

Alabastr?, výška 20 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
112197. Orel
Dražba ukončena:25.02.2024 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.02.2024 12:42:29 219
1 000 Kč 23.02.2024 23:34:19 14918