Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Obchodní figurína

Výška 120 cm.

Pozn.: Poškozeno. Nekompletní.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
23134. Obchodní figurína
Dražba ukončena:17.10.2018 22:20:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 17.10.2018 21:59:05 3270
600 Kč 17.10.2018 16:59:06 4223