Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Nástěnné hodiny pérové

Dřevo, půlové bití. Rozměr skříně 80x32 cm. Fazetované sklo v mosazné montáži.

Pozn.: Mírně poškozeno, v chodu bez záruky přesnosti.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
59143. Nástěnné hodiny pérové
Dražba ukončena:19.05.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč