Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

59143. Nástěnné hodiny pérové

popis: Dřevo, půlové bití. Rozměr skříně 80x32 cm. Fazetované sklo v mosazné montáži.

Pozn.: Mírně poškozeno, v chodu bez záruky přesnosti.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč