Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Miniatura chlapce

Kombinovaná technika, 4,5x3,5 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
72119. Miniatura chlapce
Dražba ukončena:16.01.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.01.2022 16:47:17 1534
500 Kč 03.01.2022 19:04:19 7230