Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

25766. Medvěd

popis: Hračka, výška 65 cm.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 12.12.2018 21:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč