Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Lampa stojací

Výška 187 cm. Zajímavý model vycházející z tradic japonského umění. Stínidlo ve tvaru pokrývky hlavy.

Pozn.: Místy poškozeno. Drobná poškození vypovídající o běžném používání. Bez záruky - nutno před zapojením provést odbornou revizi.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
59291. Lampa stojací
Dražba ukončena:19.05.2021 23:26:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč