Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Konvolut 3 figurek se zahradnickým motivem

Porcelán, výška od 14 cm do 15 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
64407. Konvolut 3 figurek se zahradnickým motivem
Dražba ukončena:16.09.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.08.2021 8:54:02 766